Η ομάδα μας

Η επιτυχία των "Δρόμων της Ελιάς" οφείλεται σε μεγάλο βαθμό στην αφοσίωση, τη γνώση και την τεχνογνωσία των ανθρώπων που εργάζονται για την υλοποίησή τους. Η ομάδα μας αποτελείται από ανθρώπους που είναι δημιουργικοί, παθιασμένοι και επικεντρωμένοι στους στόχους μας.
George Karabatos

Γιώργος Καραμπάτος

Εκτελεστικός Διευθυντής

karabatos@olivetreeroute.gr

Marinella Katsilieri

Μαρινέλλα Κατσιλιέρη

Υπεύθυνη Πολιτιστικού Προγράμματος,
Σχεδιασμού & Ανάπτυξης

katsilieri@olivetreeroute.gr

Olga Mezeridou

Όλγα Μεζερίδου

Σύμβουλος,
Διεθνείς Σχέσεις, Δίκτυο OTRoutes

mezeridou@olivetreeroute.gr

Yiorgos Tsiris

Γιώργος Τσίρης

Υπεύθυνος Τεχνολογίας Πληροφοριών

tsiris@olivetreeroute.gr

Ioulia Rammou

Ιουλία Ράμμου

Υπεύθυνη Διαχείρισης Ευρωπαϊκών Έργων & Δράσεων Επικοινωνίας

rammou@olivetreeroute.gr

Τζένη Ξενούλη

Γραμματεία Εκτελεστικού Διευθυντή

xenouli@olivetreeroute.gr

Mauve Sabot

Υπεύθυνη Προγράμματος “Νεολαία”

sabot@olivetreeroute.gr

Francesca Maimone

Εκτελεστική βοηθός επικοινωνίας

projects@olivetreeroute.gr

Manuelle P. Vignes

Manuelle P. Vignes

Σύμβουλος διαπολιτισμικής επικοινωνίας

paprocki@olivetreeroute.gr

Powered by WordPress Inspiro WordPress Theme by WPZOOM