Executive_Office_el-2

Η ομάδα μας

Η επιτυχία των "Δρόμων της Ελιάς" οφείλεται σε μεγάλο βαθμό στην αφοσίωση, τη γνώση και την τεχνογνωσία των ανθρώπων που εργάζονται για την υλοποίησή τους. Η ομάδα μας αποτελείται από ανθρώπους που είναι δημιουργικοί, παθιασμένοι και επικεντρωμένοι στους στόχους μας.
George Karabatos
Γιώργος Καραμπάτος

Εκτελεστικός Διευθυντής

karabatos@olivetreeroute.gr

Marinella Katsilieri
Μαρινέλλα Κατσιλιέρη

Διευθύνουσα Σύμβουλος Πολιτισμού,
Υπεύθυνη Ανάπτυξης Δικτύου OTRoutes

katsilieri@olivetreeroute.gr

Manuelle P. Vignes
Manuelle P. Vignes

Συντονίστρια,
Διεθνείς Σχέσεις - Δίκτυο OTRoutes

paprocki@olivetreeroute.gr

Olga Mezeridou
Όλγα Μεζερίδου

Σύμβουλος,
Διεθνείς Σχέσεις, Δίκτυο OTRoutes

mezeridou@olivetreeroute.gr

Yiorgos Tsiris
Γιώργος Τσίρης

Τεχνικός Διευθυντής,
Σύμβουλος Τεχνολογίας

tsiris@olivetreeroute.gr

Dimitris Fragkoulis
Δημήτρης Φραγκούλης

Υπεύθυνος Ψηφιακού Marketing &
Επιχειρηματικής Ανάπτυξης

dfragkoulis@gmail.com

Gianna Balafouti
Γιάννα Μπαλαφούτη

Ειδικός γαστρονομίας & πιστοποιημένος εκπαιδευτής
Σύμβουλος εκπαιδευτικού προγράμματος

Ioulia Rammou
Ιουλία Ράμμου

Εκτελεστική βοηθός Διοίκησης,
Διαχείριση Ευρωπαϊκών Έργων

rammou@olivetreeroute.gr

Comments are closed.